box

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Czas i koszty dostawy
Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy w:
 
 

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Opcja wysyłki Waga paczki Płatność
przelewem
Płatność
za pobraniem
Kurier DPD do 2 kg 14,99 zł 20,00 zł
Pocztex 24 do 5 kg 13,99 zł 18,50 zł
Kurier InPost  do 5 kg 12,50 zł 16,00 zł
 
Przesyłki powyżej 300 zł zwolnione są z kosztów transportu.
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
W przypadku najtańszej opcji: Kurier InPost, jak podaje sam przewoźnik Gwarantowany termin doręczania paczek w obrocie krajowym wynosi D+3, jednak 98% przesyłek trafia do odbiorcy już w kolejnym dniu roboczym.
 
Uprzejmie informujemy, ze za paczkę kurierską, która opuściła nasza firmę, odpowiada przewoźnik.
Kurierzy są podwykonawcami, którym przekazujemy wszelkie informacje konieczne do terminowego dostarczenia paczki - takie jak Państwa adres i numer telefonu oraz uwagi i prośby.
Nasza firma nie bierze odpowiedzialności za kontakt telefoniczny kuriera z odbiorcą. W przypadku informacji o niemożności dostarczenia przesyłki wysyłamy do Państwa maila z danymi, które pozwolą skontaktować się Państwu z przewoźnikiem i ustalić warunki odbioru paczki.

W przypadku niemożności dostarczenia przez kuriera paczki za pobraniem, wysyłamy do Państwa maila zawierąjącego wszystkie dane dotyczące przesyłki. Jeśli po wysłaniu takiego maila paczka taka nie zostanie odebrana, obciążamy klienta kosztami wysyłki oraz zwrotu takiej paczki.
Jeśli te koszty nie zostaną uregulowane, kolejne zamówienie nie zostanie przez nas wysłane do momentu rozliczenia zaległej płatności.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl